5 lutego 2012

Super babeczkaElo :3
mam super babeczki, są naprawdę ekstra, strasznie mi się podobają, chciałam sobie jedną zostawić ale nie, biznesy mają się kręcić, powiedzieli (chlip). Swoją drogą zarobiłam w ostatnim tygodniu ponad stówę.
babeczki dostępne tutaj

Przyszła także paczka z Ebaya z małymi buteleczkami, zatem atakuję Allegro słitem:


I ciastka

Postanowiłam zmniejszyć rozmiar babeczek, babeczka rozmiaru powyżej jest troszkę za duża na kolczyki i żeby była lekka musiałabym ją wypełniać folią aluminiową, dużo z tym babrania :D za to przygotowałam już foremkę na nowy rozmiar kolczykowy, muffinki są szałowe :3
Lubię robić sama foremki, kupować raczej nie. Już za dużo blogerek ma identyczne rogaliki i ciastka z tych samych forem z Ebaya czy Etsy. Za własne piniące kupiłam tylko jedną foremkę, i tak się nie przydała ;)

Teraz trochę o moich odbiorcach i wyszukiwaniu mnie w google:
Po wpisaniu frazy "chrupki dla psów" w google mój blog jest na trzeciej pozycji. Post Niczym chrupki dla psów jest najczęściej oglądanym postem na moim blogu.
Mam 10 wejść na bloga ze słów kluczowych "ołówki z modeliny" oraz 8 wejść z "harry potter z modeliny". Nigdy nie robiłam bliznowatego z modeliny, ale chyba ludzie tego chcą. pomyślę nad tym :3 lubię Harry'ego Pottera

7 komentarzy: